Носити лінзи – це модно та мудро!

Носити лінзи – це модно та мудро!Напевно, у світі не існує такої речі, яку не змогла б надіти на себе Lady Gaga. І контактні лінзи не виняток. Ще в 2009 році на зйомках кліпу «Bad Romance» співачка красувалася в фантастичних склеральних аксесуарах, які збільшили її очі до неймовірних розмірів.

Такі цікаві доповнення до образу активно використовують і фанати аніме. Подібні «прикраси» повністю закривають усе око, включаючи склеру. Це дозволяє домогтися воістину казкових візуальних ефектів. Звісно, ці екстравагантні аксесуари не рекомендовані для щоденного носіння. Але те, що вони виглядають вражаюче, – незаперечний факт.

Контактні лінзи: краса здоров’ю не перешкода

Згідно з даними статистики (та навіть з огляду на просту життєву логіку) найчастіше контактні лінзи використовуються за своїм прямим призначенням. А саме – для корекції зору. Залишаючи за бортом акторів, яким довелося носити кольорові аксесуари, для того щоб вжитися в роль вампіра, зомбі та інших видуманих персонажів, згадаємо про тих, кому вони дійсно необхідні.

Найвідомішим користувачем лінз у чоловічому акторському середовищі став, безумовно, Х’ю Джекман. Чутки про те, що актор дуже короткозорий, підтвердилися на врученні театральної премії «Тоні». На неї Х’ю прийшов без лінз та ледве-ледве прочитав свій текст з телесуфлера. Безсумнівно, зручні та гігієнічні контактні лінзи-«одноденки», на зразок https://www.linza.com.ua/uk/1day – єдино можливе для Х’ю рішення проблеми із зором. Якщо в рекламі чаю «Lipton» він би ще міг з’явитися в окулярах, то зіграти Росомаху актеру-«очкарику» явно не дозволили б. Та й у картині «Кейт і Лео» принц із окулярами на носі не мав би настільки незрівнянно чарівний вигляд.

На світські раути вдягає лінзи і Джим Керрі. Часом актор з’являється перед камерами і в окулярах, однак це для нього рідкість. Приховувати проблеми із зором також воліють Метт Деймон, Том Хенкс, Семюел Л. Джексон, Джастін Тімберлейк і Бред Пітт.

Читайте также:  Кaк можно просто смeнить имидж и стиль жизни

Коли мова заходить про акторок, які використовують контактні лінзи, кожен вважає своїм обов’язком згадати Анджеліну Джолі. Зірка не соромиться розповідати про свої недоліки і методи їх виправлення. Тим більше що часи, коли її дражнили через носіння окулярів, давно в минулому. До речі, «дитячі» окуляри на «дорослі» аксесуари змінила ще одна голлівудська красуня, ім’я якої – Шарліз Терон.

Не розлучається з непомітними помічниками для корекції зору і Дженніфер Еністон. Ввечері зірка може собі дозволити розслабитися й надіти окуляри. Але перед об’єктивами камер і «на вихід» носить виключно контактні лінзи.

Знамениті й успішні люди активно відмовляються від окулярів на користь лінз. А ви готові наслідувати їхній приклад?