Чому мої руки тремтять

Чому мої руки тремтять

Франція – це країна для життя. Тут прекрасно все – медицина, політика, люди, закони, природа – тут все ніби створено для того, щоб служити на благо людини, яка змогла б отримувати повне задоволення від життя. Саме тому багато хто сприймає раціональне рішення – купити квитки в Париж і переїхати на ПМЖ до Франції.

Звичайно, облаштування на новому місці спочатку буде викликати психологічний дискомфорт – іноземна мова, на якій доведеться спілкуватися кожен день, будинок на Лазурному Березі, ведення власного бізнесу в Ніцці або пошук нової роботи, – все це може бути причиною не надто приємного симптому, про який піде мова в даній статті. Неконтрольована тремтіння рук – що може бути неприємніше при укладенні важливої ​​угоди або проходженні співбесіди. Але не варто заздалегідь турбуватися і робити поспішні висновки про те, що це наслідок невиліковної хвороби.

Тремтіння рук, а зокрема пальців, може бути викликано декількома причинами.

Причини неконтрольованого тремтіння

Крім того, що тремтіння рук може бути наслідком інтенсивного фізичного навантаження і напруги м’язів, існує і багато інших чинників, здатних спровокувати таке неприємне явище – стрес, тривога, втома, вживання кави, прийом кортикостероїдів. У найважчих випадках тремор з’являється внаслідок алкогольної абстиненції, тиреотоксикозі, викликаним надлишком гормонів щитовидної залози в крові.

Якщо говорити про тремтіння в цілому як про симптом, то перш за все це стосується рук, голови та голосу. Спадковим це явище може бути для однієї людини з двохсот. Спочатку воно проявляється при виконанні рухів дрібної моторики і може бути посилено факторами, пов’язаними з фізичним навантаженням. Зазвичай тремор збільшується з віком і завжди залишається перешкодою для соціального життя. Погодьтеся – на людину, у якого тремтять руки, все схильні дивитися з недовірою.

Читайте также:  Причины возникновения и лечение простатита

Тремтіння рук може бути симптомом і дуже серйозних порушень – таких як хвороба Паркінсона, розлад мозочка або дегенерації.

Піддається лікуванню

Однак позбутися від тремору рук, який не є ознакою важких захворювань, можна, просто опинившись в приємній і розслаблюючій атмосфері – в колі сім’ї, відправившись на відпочинок в подорож по Франції. Як приємно споглядати краєвиди Лазурного Берега з борта власної яхти, що завжди можна взяти в оренду за допомогою компанії «Кофранс», або відправитися високо в Альпи – кататися на гірських лижах, цілий день дихати свіжим повітрям, а ввечері дозволити собі розслабитися біля каміна з келихом чудового французького вина.

Зняти напругу і тривогу можна також за допомогою деяких лікарських засобів: бета-блокатори, такі як пропанолол, які також застосовується при лікуванні епілептиків. Іноді невелике споживання алкоголю є досить ефективним, щоб зменшити або повністю позбутися від тремору.

Нещодавно дослідниками були отримані цікаві результати, коли в ході лікування пацієнтові до голови були підведені електроди, через які посилалися імпульси високої частоти. Це дозволило значно зменшити тремор. Проте, такий спосіб є досить ризикованим у порівнянні зі звичайним медикаментозним лікуванням, яке і рекомендовано застосовувати.

Зазвичай тремтіння пальців пов’язане з надмірною стресовим навантаженням або великою кількістю вживаної кави. У таких випадках перш за все потрібно дотримуватися здорового способу життя – обмежити, а краще всього і зовсім припинити вживання таких речовин як кава, чай, нікотин, алкоголь.

Ось ще кілька простих порад для позбавлення неприємного тремору:

Приділяйте хоча б одну годину на день швидкій ходьбі, плавання, занять йогою або релаксації.
Харчуйтеся помірно – не поспішайте під час їжі, пам’ятайте про те, що французи люблять насолоджуватися кожною трапезою – таким чином, організм насичується залізом і магнієм.
Приділіть увагу диханню і хоча б десять хвилин в день присвячуйте глибокого дихання, яке дозволить звільнитися від напруженості.
Спіть не менше восьми годин на добу.
Якщо ж і при здоровому способі життя тремор рук зберігається, то це сигнал для того, щоб звернутися за допомогою до фахівця у Франції. Місцева медицина знаходиться тут на найвищому європейському рівні і дозволяє не тільки організувати пологи в Ніцці, а й пройти повне обстеження у будь-якого профільного лікаря. У цьому вам повністю і з радістю допоможе компанія «Кофранс»!